Praca dla opiekunek, 1080euro+premie

Engeldaheim

2016-09-21

Podopieczny to Pan Wilhelm, który porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jest po udarze, należy go przekładać i gimnastykować aby uniknąć odleżyn. Ma nadciśnienie tętnicze.

Obowiązki:

- prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, gotowanie

- jazda samochodem na terenie Niemiec

- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

- pomoc przy higienie ciała

- gotowość do czuwania w nocy

Wymagania:

Wymagamy dostatecznej znajomości języka oraz zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

Stawka miesięczna to 1080 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 4824 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!