Praca dla opiekunek w Niemczech

Engeldaheim

Monachium

2016-09-21

Pani Anna poszukuje opiekunki z minimum komunikatywną znajomością języka. Konieczna jest cierpliwość, empatia oraz doświadczenie.

Miejsce wyjazdu: Monachium

Stan podopiecznej: 82 lata, potrzebuje pomocy by wstać, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Choruje na Parkinsona, demencję, osteoporozę, ma również problemy ze słuchem.

Nr referencyjny: NIEM_508A

Obowiązki:

Głównie to obowiązki domowe mające na celu utrzymanie ładu i porządku: robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków dla podopiecznej, sprzątanie domu, pranie i prasowanie a także opieka nad zwierzątkiem domowym.

Oprócz tego wsparcie podopiecznej w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak ubieranie się, higiena osobista, przemieszczanie się pomoc w dojściu do toalety, transfer z wózka na łóżko, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Od kandydatów/kandydatek wymagamy:

  • doświadczenia w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • dobrego stanu zdrowia i braku nałogów
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
  • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • indywidualny dobór ofert
  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6385 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!