Pomoc domowa i opieka dla 86-letniej Pani Ingeborg

Engeldaheim

2016-09-21

Podopieczna ze względu na swój wiek jest osobą słabą. Porusza się oraz stoi z pomocą drugiej osoby. Zarówno w domu jak i poza nim korzysta z chodzika. Seniorka ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Nr referencyjny: NIEM_956A

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc przy czynnościach pielęgnacyjnych ciała oraz kąpielach, pomoc w czynnościach toaletowych, ubieranie i rozbieranie. Opiekunka będzie również towarzyszyła podopiecznej w wizytach lekarskich.

Dodatkowe obowiązki to prowadzenie domu: gotowanie, utrzymanie domu w czystości, zakupy, pranie i prasowanie.

Wymagania:

- kobieta z podstawową znajomością języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (mile widziane referencję oraz dyplomy ukończenia kursów)

- prawo jazdy kat. B

- brak nałogów

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS

- pokój w domku jednorodzinnym z dostępem do Internetu

- wyżywienie w miejscu pracy

- wsparcie zespołu Koordynatorów

- kursy doszkalające z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7187 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!