Praca dla kobiet jako opiekunka, od zaraz

Engeldaheim

Ettlingen

2016-09-21

Opieki potrzebuje Pani Rosalie, która ma 90 lat. Mieszka w Ettlingen. Choruje na Alzheimera oraz demencję, czasami jest apatyczna, zdezorientowana i zapomina o niektórych sprawach.

Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przemieszczaniu się, korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi również na nietrzymanie moczu.

Nr referencyjny: NIEM_426A

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będą głównie czynności opiekuńcze: ubieranie, rozbieranie, kąpiele, dbanie o higienę ciała, transfer z wózka na łóżko oraz pomoc w spożywaniu posiłków.

Oprócz tego prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania:

Od kandydatek/kandydatów na to stanowisko oczekujemy: doświadczenia, minimum komunikatywnej znajomości języka, braku nałogów, miłego usposobienia, cierpliwości, życzliwości, chęci niesienia pomocy innym (mile widziane prawo jazdy).

Oferujemy:

- odprowadzane składki emerytalno – rentowe

- ubezpieczenie

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6250 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75969 ofert pracy. Sprawdź!