Praca dla opiekunek

altenbetreuung24

2016-09-21

Podopieczna jest samodzielna i sprawna fizycznie. Czasem tylko potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka.

Obowiązki:

Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Konieczne jest czynne prawo jazdy oraz gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec.

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 4853 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!