Pomoc domowa i opieka dla pary seniorów

altenbetreuung24

2016-09-21

Pani Hildegarda choru na stwardnienie rozsiane, jest osobą kompletnie niesamodzielną. Porusza się na wózku inwalidzkim. Pan Rolf jest bardziej samodzielny, nie potrzebuje pomocy przy chodzeniu czy staniu. Choruje na cukrzycę.

Nr referencyjny: NIEM_933A

Obowiązki:

Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu, ale również zapewnienie wsparcia parze seniorów. Pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, kąpielach, jedzeniu. Przenoszenie podopiecznej z łóżka na wózek oraz zmiana pielucho – majtek.

Wymagania:

•                      dobra znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)

•                      doświadczenia w opiece nad osobą chorą(warunek konieczny)

•                      zaangażowanie w powierzoną pracę

•                      cierpliwość wobec drugiego człowieka

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości nawet do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7113 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75264 ofert pracy. Sprawdź!