Praca w roli Opiekunki dla Pani Sabine

Engeldaheim

okolice Ettlingen

2016-09-21

Seniorka choruje na nadciśnienie oraz ma zaburzenia rytmu serca. Pani Sabine w domu porusza się za pomocą chodzika, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Do podopiecznej przychodzi pielęgniarka.

Nr referencyjny: NIEM_1231A

Obowiązki:

Czuwanie i opieka w nocy, pomoc w ubieraniu oraz myciu.

Dodatkowo robienie zakupów, gotowanie, pranie oraz sprzątanie.

Wymagania:

·         Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

Naszym Opiekunką gwarantujemy legalną pracę, odprowadzane składki ZUS oraz ubezpieczenie, wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy, przejazd do/z Niemiec, oferty dobrane zgodnie z predyspozycjami i oczekiwaniami kandydatki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7306 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!