Praca w roli Opiekunki – Molbergen (Niemcy)

Engeldaheim

Molbergen

2016-09-21

Nasz podopieczny: Pani Martina, 65 lat, 80 kg wagi i 165 cm wzrostu

Dolegliwości pacjenta: udar, inkontynencja, problemy z poruszaniem się, pacjent niesamodzielny, apatyczny.

Nr referencyjny: NIEM_1166A

Obowiązki:

·         Obracanie na łóżku

·         Transfer z łóżka na wózek

·         Pielęgnacja/mycie ciała

·         Przyrządzani posiłków i pomoc w jedzeniu

·         Ubieranie oraz rozbieranie

·         Prace domowe: zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Tolerowanie zwierząt domowych

·         Doświadczenie w pracy z osobami chorymi i w podeszłym wieku

·         Gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

·         Pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

·         Zakwaterowanie oraz wyżywienie

·         Pokrywamy koszty podróży w obie strony

·         Zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

·         Atrakcyjne zarobki i dodatkowe premie na święta

·         Kursy doszkalające z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7432 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!