Pilnie poszukujemy opiekunki/opiekuna dla Seniora

altenbetreuung24

okolice Singen

2016-09-21

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz podopieczny: Pan William

Stan pacjenta: 79 lat, 100 kg, 180 cm wzrostu

Miejsce zlecenia: okolice Singen

Potrzebuje pomocy podczas chodzenia i wstawania, najczęściej korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję.

Nr referencyjny: NIEM_628A

Obowiązki:

  • gotowanie,
  • pranie, sprzątanie domu,
  • opieka nad zwierzątkiem domowym,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • pomoc przy spożywaniu posiłków,
  • zmiana pielucho – majtek,
  • transfer z wózka na łóżko.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet lub mężczyzn z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka/opiekun musi być osobą niepalącą a także silną.

Oferujemy:

  • pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec
  • legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6684 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!