Tapicerowanie lekkie - również Panie

Fabryka Mebli Gala Collezione

Tuchola

2016-11-22

Jesteśmy jednym z największych producentów mebli wypoczynkowych w Polsce – na naszych sofach, narożnikach i fotelach zasiadają tysiące rodzin w kraju i za granicą. Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych, funkcjonalnych i wygodnych, a jednocześnie różnorodnych. Od 15 lat inspirujemy do życia w komforcie i tworzenia pięknej przestrzeni w swoim domu.

                                                TAPICEROWANIE LEKKIE -również PANIE

                                           Miejsce pracy: Zakład SLA.WIA w  Tucholi

Zadania:

·         ubieranie korpusów i małych/lekkich szkieletów drewnianych,

·         tapicerowanie pokrowców meblowych

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do zawodu dla osób bez doświadczenia w branży,
  • pracę w stabilnej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie
  • przyjazną atmosferę,
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres: APLIKUJ

lub dostarczenie do zakładu w Tucholi, ul. Budowlana 6

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Oferta jest nieaktualna