Asystentka ds. obługi klienta niemieckojęzycznego

G-Force

Kraków

2016-11-25

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Jeśli znasz język niemiecki w stopnie bardzo dobrym śmiało aplikuj :)

Obencnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za klientów w zakresie informowania o ofercie, profesjonalnym doradztwie, przedłużania umów, rozwiązywania problemów (możliwość wyboru projektu)

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • dobra znajomości języka niemieckiego pozwalająca na codzienną, swobodną komunikację ustną i pisemną – warunek konieczny
  • podstawowa znajomość MS Office
  • łatwość w komunikacji ustnej i pisemnej
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość w kontaktach z ludźmi

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawa + premia uzależniona od wyników),
  • wyróżnianie pracowników szczególnie zaangażowanych
  • wsparcie szkoleniowe i wdrożenie do specyfiki branży
  • pracę w zgranym zespole, w atmosferze zdrowej rywalizacji
  • nowoczesny system teleinformatyczny oraz CMR

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!