Kelnerzy poszukiwani - Łazienki Królewskie

Level Work

Warszawa

2016-09-19

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KELNER

Lokalizacja: Restauracja w Łazienkach Królewskich, Warszawa

Zadania:
- profesjonalna obsługa gości restauracji
- obsługa gości w trakcie imprez cateringowych
- dbanie o wizerunek restauracji

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- aktualna książeczka sanepidowska

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- status studenta

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 14 zł brutto/h
- stabilne zatrudnienie
- profesjonalne szkolenia kelnerskie

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje cv.
Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Level Work nr Licencji 10944

Prosimy o dopisek klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!