Branch Manager - usługi rekrutacyjne

WB Staffing

Warszawa

2016-09-19

WB Staffing jest dynamicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego realizującą zagraniczne i krajowe projekty. Z roku na rok notujemy szybki i stały wzrost, który zawdzięczamy nastawieniu na profesjonalizm.

Naszą najwyższą wartością jest wysoka skutecznością działań, które przyczyniają się do osiągania sukcesów przez naszych Partnerów biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy menadżerów zainteresowanych realizacją własnych ambicji zawodowych w zakresie rozwoju oddziału specjalizującego się w sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych.

Workplace: Warszawa

Wymagania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenia w sprzedaży i realizacji usług HR, poparte udokumentowanymi wynikami
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Energia i motywacja do rozwoju oddziału firmy rekrutacyjnej
  • Zdolność do skutecznego zarządzania zespołem i realizacji celów biznesowych oddziału
  • Biegła znajomość języka angielskiego (kolejny język będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie celów krótko i długoterminowych oddziału
  • Przygotowanie i realizacja budżetu oddziału
  • Stworzenie strategii sprzedaży i realizacji usług firmy oraz rozwoju oddziału
  • Odpowiedzialność za realizację przyjętych celów
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji własnych strategii i pomysłów w oparciu o powierzony zakres obowiązków
  • Swobodę działania w zakresie rozwoju oddziału oraz stałe wsparcie we wszystkich aspektach pracy, zarówno na etapie przygotowywania strategii i celów jak i w trakcie ich realizacji
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż i realizację usług
  • Atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy
  • Naukę języka angielskiego
  • Pracę w firmie nastawionej na rozwój, profesjonalizm oraz realną możliwość tworzenia strategii działania całej organizacji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV

na adres APLIKUJ z dopiskiem Branch Manager

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!