Malarz / Piaskarz

Express People

Rotterdam

2016-09-19

Praca polega głównie na odrdzewianiu, piaskowaniu i malowaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych.

Opis Stanowiska:

•Obsługa urządzeń do piaskowania;

•Piaskowanie elementów, konstrukcji stalowych oraz rurociągów na obiektach przemysłowych;

•Przygotowywanie do malowania oraz malowanie konstrukcji stalowych oraz rurociągów na obiektach przemysłowych;

•Przygotowanie nawierzchni;

•Aplikacja manualna oraz przy użyciu agregatu natryskowego.

Wymagane jest:

•Minimum 1,5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

•BSN / numer SOFI (Mile widziane);

•VCA(Mile widziane);

•Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;

•Mile widziane są ważne prawo jazdy kat. B i/lub własny samochód  (proszę zaznaczyć w CV).

Oferujemy:

•Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;

•Atrakcyjne zarobki.