Asystent/ka Koordynatora Kontraktów - język niemiecki

CEE Experts

Warszawa

2016-09-19

Znasz dobrze język niemiecki? Chcesz zacząć pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie?

Nie czekaj i już dziś złóż swoje CV na stanowisko :

Asystent/ka Koordynatora Kontraktów
Miejsce pracy: Warszawa-centrum

Obowiązki:
wspieranie w bieżącej pracy konsultantów
przedstawianie ofert zatrudnienia Kandydatom
dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z obsługą klienta

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego ( poziom B2)
wykształcenie min. średnie
orientacja na cel
chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności

Oferujemy:
motywacyjny system wynagrodzeń
pracę od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość pracy z elastycznym grafikiem
bogaty pakiet szkoleń przygotowujących, gwarantujących możliwości rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń umożliwiających rozwój swoich pasji
stabilne warunki zatrudnienia
pracę w przyjaznym, kreatywnym, młodym zespole w centrum Warszawy
pufy sako, piłkarzyki, aby każdy skutecznie mógł naładować akumulatory ;)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102816 ofert pracy. Sprawdź!