Specjalista ds. Marketingu

Habitus International Recruitment Sp. z o. o.

Piekary Śląskie

2016-09-19

Habitus International Recruitment Sp. z o. o. świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego i rekrutacji (KRAZ 12340).

Naszym Klientem jest renomowany dostawca najwyższej klasy sprzęt z branży lakiernictwa.

W związku z dalszymi planami rozwoju poszukujemy w jego imieniu kreatywnych i zaangażowanych osób na stanowisko

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Zakres zadań:

  • Redagowanie materiałów marketingowych o firmie i jej produktach oraz merytoryczne wsparcie działu handlowego przy opracowywaniu angielskojęzycznych ofert dla klientów:

  • Tłumaczenie materiałów promocyjnych (ang-pol, pol-ang) oraz opracowywanie ich pod względem merytorycznym i wizualnym;

  • Przygotowanie różnego rodzaju akcji marketingowych przy wykorzystaniu różnych narzędzi klasycznego marketingu i e-marketingu;

  • Współudział w organizacji uczestnictwa firmy w targach.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków typu: marketing i zarządzanie lub podobnych;

  • Tzw.”lekkie pióro” – łatwość posługiwania się językiem polskim i angielskim w piśmie;

  • Kreatywność, otwarty umysł – szerokie horyzonty (open mind);

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym, m.in powerpoint oraz programów graficznych.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, a następnie czas nieokreślony);

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem ds. marketingu;

  • Przyjazna atmosfera pracy oraz pełne wsparcie ze strony menedżerów i współpracowników;

  • Praca z produktem najwyższej jakości;

  • Szkolenia i pakiet socjalny;

  • Atrakcyjna podstawa oraz motywujący system premiowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Habitus International Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmie (adres: ul. Pijarska 8, 22-100 Chełm), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Habitus International Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Chełmie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu o moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!