Praca od zaraz! - Operator maszyn

LeasingTeam

Brzeg Dolny

2016-09-19

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Bukowice k. Brzegu Dolnego

Wymagania:
Chęci do pracy,
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
Komunikatywność.

Oferta:
Umową o pracę tymczasową,
12, 66zł/h brutto.

Zadania:
obsługa maszyn i kontrola procesów produkcyjnych, a także zapewnienie ciągłości produkcji.

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij nam swoje CV na adres APLIKUJ lub zadzwoń pod nr 602 332 415 w celu uzyskania więcej informacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!