inżynier budowy

Stalbud

Skaryszew

2016-12-08

Zakres obowiązków:
- kontrolowanie realizacji robót na terenie zakładu w zakresie terminowości i jakości wykonania zgodnie z harmonogramem
- koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej
- kontrola kosztów budowy i rozliczanie materiałów
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi programów AutoCad, Solidworks, Pakietu Office (Word, Excel)
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!