Roznosiciel gazet reklamowych

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. sp. k.

Myślenice

2016-09-19

Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k., jako dynamicznie rozwijająca się sieć marketów w Polsce, poszukuje kandydatów z Myślenic i okolic.

Jest to zajęcie polegające na roznoszeniu materiałów reklamowych na przydzielonym terenie w sposób określony w umowie zlecenia.
Zakres obowiązków:
• odbiór materiałów reklamowych w ustalonym punkcie
• rozniesienie materiałów reklamowych do indywidualnych skrzynek pocztowych na przydzielonym terenie
Wymagania:
• wolne wtorki po południu i środy
• ukończony 16 rok życia (co do dnia)
• uczciwość, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
• posiadanie konta bankowego
• stan zdrowia umożliwiający roznoszenie materiałów reklamowych
• mile widziane dysponowanie własnym środkiem transportu
Oferujemy:
• dodatkowe zajęcie (w każdy wtorek i środę), polegające na roznoszeniu materiałów reklamowych
• umowę zlecenie na czas nieokreślony
• miesięczną zapłatę uzależnioną od przydzielonego terenu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ  z klauzulą o ochronie danych osobowych.

 Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (z późn. zm.)„

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!