Inspektor / Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowch

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. sp. k.

Opole

2016-09-19

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. sp.k. poszukuje osób na stanowisko:
Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych w Opolu i okolicy

Zakres obowiązków:
• Kierowanie zespołem osób roznoszących materiały reklamowe
• Kontrola jakości roznoszenia gazet reklamowych
• Odpowiedzialność za jakość kolportażu materiałów reklamowych

Jakie mamy wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób
• Uczciwość, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
• Dysponowanie samochodem
• Dyspozycyjność we wtorki i środy
• Dostęp do komputera i internetu
• Podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office

Co oferujemy:
• Dodatkowe zajęcie i możliwość współpracy w stabilnej firmie
• Miesięczną zapłatę uzależnioną od wielkości przydzielonego obszaru
• Umowę zlecenie na czas nieokreślony

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Szczegółowe informację pod numerem: 32/242-21-38

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99146 ofert pracy. Sprawdź!