Pracownik Magazynu

LeasingTeam

Wrocław

2016-09-19

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Paprotna

Obowiązki:
• Praca stojąca, ściąganie przesyłek z taśmy;
• Przenoszenie paczek do kontenerów;

Wymagania
• Chęć i motywacja do pracy,
• Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

• Stawka 14,50 zł/godz. brutto,
• Umowa o pracę tymczasową, na 7/8 etatu,
• Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym (6-13, 14-21, 22-5),
• Wysokie premie.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez portal.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kontakt telefoniczny - infolinia: 602 332 415 - od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!