Kelner/Pomoc kuchenna

GP PEOPLE

Toruń

2016-09-19

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Aktualnie d;la naszego niemieckiego klienta, hotelu położonego na plaży Kühlungsborn, poszukujemy:

Kelner / Pomoc Kuchenna

nr referencyjny: KEL/09/16
miejsce pracy: D-18225 Ostseebad Kühlungsborn
region: Meklemburgia / Pomorze Przednie

Opis stanowiska:

  • kelnerowanie
  • pomoc w kuchni

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego
  • czarno - biała odzież

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • 40 h pracy tygodniowo
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 9,5 eur brutto / h
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - 223 euro
  • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym - 122 euro

Kontakt:

GP People oddział w Toruniu - 605372100

e-mail.: APLIKUJ