Koordynator realizacji projektów Mystery Shopping (Tajemniczy Klient)

DIVE Polska

Warszawa

2016-09-19

Firma Dive to lider w badaniach i doradztwie z zakresu obsługi klienta w Europie Środkowej i Wschodniej. Nasze biura zlokalizowane są w czterech krajach skąd prowadzimy działalność o dużo szerszym – także globalnym – zasięgu. Dive Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą tego sektora na polskim rynku.

Więcej informacji na stronie http://www.dive-group.com/

Jako lider w swojej branży, poszukujemy najlepszych kandydatów do pracy na stanowisku:

miejsce pracy: Warszawa

wymiar czasu pracy: pełny etat

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • koordynację i nadzór nad realizacją fazy terenowej projektów badawczych

  • zarządzanie bazą audytorów

  • bieżące wsparcie audytorów w realizowanych projektach (kontakty telefoniczne i e-mailowe)

  • kontrola budżetów realizowanych projektów

  • współpraca z managerami projektów oraz z działem rekrutacji nowych audytorów

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem

  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy

  • asertywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • biegła obsługa komputera (w szczególności dobra znajomość programu Excel)

  • dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w pracy jako Koordynator realizacji projektów badawczych lub Tajemniczy Klient

    • doświadczenie w pracy organizacyjnej lub związanej z kontaktami telefonicznymi

    • doświadczenie w zakresie logistyki, planowania tras, dobra znajomość topografii Polski

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie się rozwijającej, międzynarodowej firmie

  • niezbędne narzędzia pracy – komputer oraz oraz telefon

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę w młodym i energicznym zespole

  • możliwości rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy

  • atrakcyjny system premiowy (wynagrodzenie w formie ustalonej podstawy + premia)

  • dogodną lokalizację biura blisko centrum Warszawy

  • szkolenia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego uzasadniającego chęć podjęcia pracy w Dive Polska na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zapewniamy o zachowaniu całkowitej dyskrecji podczas procesu rekrutacyjnego.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76181 ofert pracy. Sprawdź!