Pracownik administracyjno-biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Legion CK Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-19

Karabela-CK Sp. z o.o. zatrudni kandydatów na stanowisko: Pracownika administracyjno-biurowego w Krakowie.

Opis stanowiska:

- miejsce pracy - administracja publiczna w Krakowie
- przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
- roznoszenie korespondencji po działach firmy
- dołączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru korespondencji
- obsługa ksero, faksu
- wprowadzanie danych rozliczeniowych

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny
- wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word i Excel)
- umiejętność obsługi poczty e-mail
- mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej lub obsłudze biura (staże, praktyki)

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Oferta jest nieaktualna