Pracownik administracji magazynowej - Chynów k. Grójca

JAGA Temp Sp. z o.o.

Grójec

2016-09-19

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osobę do pracy jako:

Pracownik administracji magazynowej
Miejsce pracy: Chynów k. Grójca

Zadania:
- wprowadzanie do systemu dokumentów przyjęcia oraz wydania;
- sporządzanie dokumentacji projektowej;
- nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej;
- ścisła współpraca z magazynem w zakresie administracyjnym;

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- podstawowa znajomość zagadnień logistycznych oraz funkcjonowania magazynu;
- mile widziana znajomość programu SAP oraz programu magazynowego (np. SQL);
- znajomość dokumentacji magazynowej;
- znajomość programów Word oraz Excel w stopniu średnim;
- niezależność w dojeździe do miejsca pracy;

Oferujemy:
- pracę stałą;
- stawkę 15zł brutto/godzinę
- umowę zlecenia na okres 3-4 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia przez Firmę za pośrednictwem umowy o pracę;
- pracę w systemie 2 lub 1 zmianowym: 6-14:00 i 14-22:00 lub 8-16:00;
- system szkoleń wdrażających do pracy;
- pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100327 ofert pracy. Sprawdź!