Elektryk przemysłowy

TecLine

Niemcy, Holandia

2016-09-19

Obowiązki:

Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych w zakresie: okablowania i podłączania instalacji elektrycznych  i/lub urządzeń przemysłowych. W tym celu wymagane jest doświadczenie w zakresie:

• czytania schematów i rysunków technicznych

• Instalacji rynien kablowych i rur ochronnych oraz rozprowadzania różnego rodzaju kabli

• Przycinania i wykańczania okablowania przy użyciu różnych technik przyłączeniowych

• Przyłączania kabli do rozdzielni oraz do urządzeń przemysłowych, takich jak silniki, pompy i inne systemy z napędem elektrycznym

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane  techniczne-elektryczne

Język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym

Doświadczenie na stanowisku minimum 3 lata

Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ciągłość pracy, zatrudnienie na warunkach holenderskich

Organizację i opłacenie zakwaterowania

Szkolenia bezpieczeństwa i zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.