Sprzedawca - dział Tradycyjny

LeasingTeam

Wrocław

2016-09-19

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.  Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Opis stanowiska pracy: Sprzedawca na dziale tradycyjnym

• Obsługa klientów na stanowisku z wędlinami,
• Uzupełnianie asortymentu,
• Dbanie o porządek poszczególnych działów i stanowisk,

Oczekiwania:

• Aktualna książeczka SANEPIDU - WARUNEK KONIECZNY,
• Entuzjazm i motywacja do pracy,

Oferujemy:

• Wynagrodzenie godzinowe 12,50 zł/h brutto,
• Elastyczny godziny pracy,
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Kontakt telefoniczny - infolinia: 602 332 415 od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!