Specjalista ds. mailowej obsługi klienta - język niemiecki

CEE Experts

Warszawa

2016-11-21

Obowiązki:

- Administracyjno - logistyczne wspracie klienta zagranicznego

- Obsługa korespondecji elektronicznej

- Wprowadzanie zgłoszeń do systemu

- Dbanie o terminowe realizowanie powierzonych zadań

Warunki, które musisz spełniać:

- Dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca poprawną korespondencję z zagranicznymi klientami (poziom B2);
- Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook);
- Orientacja na pracę w zespole

Mile widziane:
- Znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie dla prestiżowej marki;
- Szansę na awans wewnętrzny i zdobycie doświadczenia;
- Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju;
- Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego lub pół etatu;
- Świadczenia pozapłacowe dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę (np. dofinansowanie "wczasów pod gruszą", bony świąteczne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie karty multisport);
- Dla studentów możliwe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
- Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
- Konkursy i spotkania integracyjne;
- Comiesięczny, słodki poczęstunek dla wszystkich pracowników, owoce lub słodycze.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!