Przedstawiciel handlowy

Chargomat GmbH

Warszawa

2016-09-19

Chargomat to firma produkująca nowoczesne infokioski w postaci wolnostojących totemów reklamowych zintegrowanych z stacją ładującą telefony.

 

Niemieckie innowacyjne przedsiębiorstwo u siedzibą w Berlinie szuka partnera biznesowego w Polsce, odpowiedzialnego za wprowadzenie na rynek oraz sprzedaż nowoczesne infokiosków służących do wyświetlania treści reklamowych i informacyjnych. Nasze produkty to inteligentne wolnostojące totemy z monitorem zintegrowane z stacją ładującą telefony komórkowe, wyposażone również w funkcje dodatkowe takie jak alkomat. Urządzenia te są całkowicie dopasowane do potrzeb dzisiejszych klientów. Jednym z ich plusów jest fakt, że mogą zostać całkowicie sfinansowane, a nawet znacząco powiększyć dochody, poprzez zamontowany wrzut monetowy bądź wynajęcie miejsca reklamowego.

Po sukcesie, jaki odnieśliśmy w Niemczech chcemy wprowadzić nasz produktów na rynek polski i szukamy silnego partnera, który chciałby podjąć z nami długotrwałą współpracę.

Miesięcznie używamy Smartphone´ów ponad 1500 razy. Tym samym użytkownicy nowoczesnych telefonów stanowią jedną z większych grup odbiorców. Nasz produkt pozwala efektywnie osiągnąć tą grupę docelową, poprzez wynajęcie bądź zakup wolnostojącego totemu monitorem zintegrowane z stacją ładującą telefony komórkowe. Całość oferujemy już od 99 euro miesięcznie przy podpisaniu umowy na okres 3 letni.

 

Kim jesteśmy?

Chargomat oznacza nastawioną na marketing nowoczesną technologię.

Poprzez połączenie fachowego marketingu oraz inżynierii opracowaliśmy inteligentne powierzchnie prezentacyjne zintegrowane z stacja ładującą telefony komórkowe, które nasz zespół sam produkuje samodzielnie. Nasze urządzenia wykonywane są dokładnie, kreatywnie oraz dostosowane do potrzeb naszych klientów.

 

Ideologia

Przeciętny użytkownik smartphone nie używa go obecnie już tylko i wyłącznie do wykonywania telefonów lub wysyłania wiadomości sms, lecz również, aby sprawdzać i wysyłać e-maile, komunikować się z przyjaciółmi poprzez sieci mediów społecznościach oraz nawet do słuchania muzyki czy oglądania oraz sciągania filmów, jak i do zwykłego serfowania w Internecie.

Miesięcznie używamy smartphone´ów ponad 1500 razy.

Używanie wydajnych telefonów oraz tabletowi, z dużymi ekranami oraz szybkimi procesami wzrosło wyjątkowo bardzo. Technologie te zużywają tak dużo energii, ze normalna bateria obecnie musi być ładowana przynajmniej raz dziennie, aby można było korzystać z urządzenia. Podczas gdy bateria jest rozładowuje się, gdy użytkownik znajduje się w miejscu publicznym zazwyczaj nie ma on przy sobie ładowarki bądź nie może znaleźć dostępnej wtyczki.

 

Co sprzedajemy?

Multimedialna stacje zintegrowane ze stacja ładującą telefony komórkowe.

Zaoferujcie klientom oraz gościom wspaniały i dostosowany do obecnych czasów serwis poprzez leasing nowoczesnej stacji ładującej smartphony.

 

Kogo szukamy?

Poszukujemy zespołu do bezpośredniej sprzedaży naszych produktów. Współpraca obejmuje począwszy od wyszukiwania potencjalnych klientów, umawianie spotkań oraz przeprowadzanie spotkań aż do podpisania umowy przez klientów.

Celem jest sprzedaż poprzez leasing multimedialnych urządzeń zintegrowanych ze stacjami ładującymi telefony komórkowe.

 

Warunki współpracy

Ilość sprzedawanych urządzeń: Od 10 urządzeń każdego miesiąca.

Czas trwania współpracy: Przy owocującej współpracy nieprzerwanie oraz z lokalną wyłącznością.

Mierzalność wykonania celu: Na podstawie podpisanych przez klientów umów.

 

Stawki prowizji

Sprzedaż do 15 urządzeń w miesiącu: 10% prowizji od całej ceny

Sprzedaż od 16 urządzeń w miesiącu: 20% prowizji od całej ceny

Sprzedaż od 31 urządzeń w miesiącu: 30% prowizji od całej ceny

 

Jak wyglądają ceny leasingowe?

Model

Czas umowy

Bez ekranu z plexiglas

Bez ekranu, z zamykanymi skrzynkami

Ekran FULL HD, z zamykanymi skrzynkami

Ekran FULL HD dotykowy, z zamykanymi skrzynkami

32 cale

36 miesięcy

99 euro

149 euro

199 euro

249 euro

42 cale

36 miesięcy

149 euro

199 euro

249 euro

299 euro

 

 

WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ PŁYNNA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Nie szukamy osób indywidualnych, lecz zespołu, firmy bądź agencji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100000 ofert pracy. Sprawdź!