Asystent Wsparcia Technicznego z językiem holenderskim

CPL Jobs

Opole

2016-09-19

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta jednej z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. Wsparcia technicznego z j. holenderskim

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

Na tym stanowisu będziesz odpowiedzialny za prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z podstawową obsługą komputera. Współpracę z działem IT w celu rozwiązania bardziej skomplikowanych zagadnień.

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka holenderskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość środowiska MS Windows i Excel
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwośc zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjny program szkoleń – możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty program benefitów socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną

Jeśli odpowiadasz opisanemu profilowi, wyslij aplikację na adres APLIKUJ

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!