Spedytor całopojazdowy FTL

HEZNER

Gaj

2016-09-19

Zakres obowiązków :
- Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
- Pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy
- Organizacja i kontrola przebiegu procesu transportowego
- Stała analiza i optymalizacja kosztów
- Nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Wymagania :
- Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu realizacji usług transportowych oraz znajomości rynku TSL
- Umiejętność planowania tras w systemie całopojazdowym
- Dobra znajomość rynku przewoźników
- Samodzielność w działaniu

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Wsparcie działu handlowego w pozyskiwaniu Klientów
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka)

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r.
o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76181 ofert pracy. Sprawdź!