Asystent Biura Handlowego - angielski / francuski

CEE Experts

Łódź

2016-12-06

Opis stanowiska:

  • Obsługa działu i biura handlowego,
  • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi i krajowymi,
  • Budowanie i realizacja ustalonej strategii handlowej firmy,
  • Kontrola oraz nadzór nad prawidłową realizacją dostaw do Klienta,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Koordynacja nad obiegiem dokumentów firmowych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła/Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałą pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!