Metkowanie odzieży

SAVOIR Group

Gdańsk

2016-09-19

Praca dodatkowa - Galeria Bałtycka - Metkowanie odzieży - 12zł/h!

Poszukujemy osób do segregacji, metkowania i przygotowania odzieży do wyłożenia w sklepie odzieżowym.

Praca dwa razy w tygodniu w godzinach porannych w każdy poniedziałek i piątek miesiąca.
Istnieje również możliwość pracy w pojedyncze, wybrane przez Ciebie dni!

STARTUJEMY 26.09.2016 !

Galeria Bałtycka – Gdańsk
al. Grunwaldzka 141
godz. 06:00-08:00

Wynagrodzenie – 24 zł za wejście (2h)
Średnia wysokość wypłaty za 8 wejść (1 miesiąc) – 192 zł
Stawka godzinowa – 12 zł netto (‘na rękę’)

Zadania:
- segregacja odzieży
- metkowanie odzieży
- przygotowanie odzieży do wyłożenia w sklepie

Wymagania:
- pełnoletność
- motywacja do pracy

Oferujemy:
- umowa zlecenie/umowa o dzieło
- możliwość nawiązania długookresowej współpracy także przy innych projektach
- możliwość awansu na stanowisko pracownika funkcyjnego

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie sms'a pod numer 607 - pokaż numer telefonu - zawierającego:
1. imię i nazwisko
3. adres e-mail
2. lokalizację (Galeria Bałtycka)

ODEZWIEMY SIĘ!

Prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).