Zostań Opiekunką osób starszych – pracuj w Niemczech!

altenbetreuung24

okolice Pforzheim

2016-09-20

W chwili obecnej poszukujemy Pań chętnych do podjęcia pracy w okolicach Pforzheim. Wsparcia oraz towarzystwa potrzebuje pani Sabine. Seniorka jest osobą mobilną, czasami korzysta z chodzika. Podopieczna ma problemy z nadciśnieniem. Pani Sabine przesypia całe noce oraz jest w dobrej kondycji psychicznej.

Nr referencyjny: NIEM_1114A

Obowiązki:

Do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w pielęgnacji ciała (w tym również zmiana pielucho – majtek) oraz w kąpieli. Opiekunka również będzie spędzała wolny czas z podopieczną (wspólne spacery, rozmowy, oglądanie TV)

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za gotowanie, pranie, robienie zakupów oraz utrzymanie porządku w domu.

Wymagania:

·         Doświadczenie (warunek konieczny)

·         Minimum komunikatywna znajomość języka (warunek konieczny)

·         Tolerowanie zwierząt domowych

·         Brak nałogów

·         Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Gwarantujemy legalną pracę w polskiej firmie, wyżywienie i zakwaterowanie w miejscy pracy, podróż do i z Niemiec, pomoc ze strony naszego zespołu, indywidualny dobór ofert, atrakcyjne zarobki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7346 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76284 ofert pracy. Sprawdź!