Praca w roli Opiekunki osób starszych – Niemcy

altenbetreuung24

okolicach Parsberg

2016-09-20

Obecnie poszukujemy Opiekunki dla naszej 86 – letniej podopiecznej. Pani Martina mieszka w okolicach Parsberg. Seniorka cierpi na demencję, nie radzi sobie z  wykonaniem codziennych czynności. Często ma problemy z pamięcią i koncentracją. Podopieczna zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się na wózku.

Nr referencyjny: NIEM_1101A

Obowiązki:

Do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w utrzymaniu higieny ciała (mycie, kremowanie, zmiana pielucho - majtek), przygotowywanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu, ubieranie oraz rozbieranie. Opiekunka odpowiedzialna będzie za przestrzeganie i pilnowanie wytycznych lekarza (np. podawanie leków) oraz towarzyszenie seniorce w wizytach lekarskich.

Dodatkowo Opiekunka będzie pomagała w prowadzeniu domu: porządki, pranie oraz prasowanie, zakupy.

Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, czynnego prawa jazdy, dobrego stanu zdrowia.

Oferujemy:

- wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką)

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- legalną pracę, składki ZUS oraz ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7338 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 74449 ofert pracy. Sprawdź!