Opiekun dwóch osób starszych

Gowork.pl

Bochum

2016-09-20

Nasz podopieczny:

Para Seniorów szuka opiekunki, Pan Friedhelm i Pani Hannelore.

Pani porusza się samodzielnie a Pan potrzebuje pomocy przy wstawaniu i porusza się tylko za pomocą wózka.

Choroby z jakimi opiekun spotka się na zleceniu to: Alzhaimer, niewydolność serca, problemy ze słuchem oraz demencja.

Obowiązki:

Czynności związane z higieną i ubieraniem oraz z prowadzeniem domu. Dodatkowo opieka nad zwierzątkiem domowym.

Wymagania:

Poszukujemy osób z dostateczną znajomością języka i z doświadczeniem. Ważne jest zaangażowaniem w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5043 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!