Pani Anna potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

Reutlingen

2016-09-20

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_560A

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej pani Anny (rocznik 1924), która mieszka samotnie w okolicach Reutlingen.

Starsza Pani jest osobą samodzielną, sama porusza się przy chodziku. Choruje na demencję, osteoporozę, zaburzenia rytmu serca.

Obowiązki:

  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
  • robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznej,
  • pomoc w dojściu do toalety,
  • pomoc w spożywaniu posiłków
  • towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
  • pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
  • mile widziane prawo jazdy
  • dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Oferujemy:

  • oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • wysokie wynagrodzenie
  • opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6530 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76291 ofert pracy. Sprawdź!