Praca w charakterze opiekunki osób starszych

Engeldaheim

okolice Hamburga

2016-09-20

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla Pani Alice. Seniorka jest osobą leżącą, porusza się tylko i wyłącznie na wózku inwalidzkim. Podopieczna ma problemy z oddawaniem moczu (pielucho – majtki, stały cewnik).

Nr referencyjny: NIEM_1285A

Obowiązki:

·         Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

·         Zmiana woreczków na mocz

·         Pomoc w czynnościach toaletowych

·         Prowadzenie wózka inwalidzkiego

·         Wspólne spacery

·         Gotowanie, porządki w domu, pranie oraz prasowanie

Wymagania:

Kobieta z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz gotowością podjęcia pracy na minimum 3 miesiące. Mile wiedziane również doświadczenie oraz prawo jazdy.

Oferujemy:

Oferujemy legalną i bezpieczną pracę (ubezpieczenie, składki ZUS), zakwaterowanie w pokoju z dostępem do Internetu, wyżywienie, transport do i z Niemiec oraz opiekę Koordynatorów podczas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7582 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)