Starsza pani potrzebuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

2016-09-20

Nasz podopieczny:

Nasza podopieczna jest samodzielna, jej stan psychiczny i fizyczny określany jest jako dobry.

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego czyli gotowanie, robienie zakupów, prasowanie, pranie i sprzątanie domu. Oprócz tego pomoc przy dojściu do toalety, rozbieraniu i ubieraniu, jedzeniu, kąpielach oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

Wymagamy dobrej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Oferujemy pokrycie kosztów dojazdu, ubezpieczenie, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer 882128820. Treść smsa: 5393 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!