Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy

altenbetreuung24

Augsburg

2016-09-20

Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pary seniorów, którzy mieszkają w swoim domu w okolicach Augsburg. Seniorzy są w tym samym wieku: mają po 85 lat.

Seniorka porusza się przy balkoniku, jest całkiem sprawna fizycznie i psychicznie.

Senior jest po udarze mózgu, przez co jest częściowo sparaliżowany, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim.

Do pary przychodzi opiekun środowiskowy.

Nr referencyjny: NIEM_646A

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, robienie zakupów, pranie, przygotowywanie posiłków).

Dodatkowo: pomoc w dojściu do toalety, dbanie o higienę ciała, codzienne kąpiele, pomoc seniorom w ubieraniu i rozbieraniu.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka
  • miłego usposobienia i cierpliwości
  • zaangażowania w pracę, doświadczenia
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • pokrycie kosztów przejazdu
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • indywidualny dobór ofert
  • jasne zasady współpracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6715 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75352 ofert pracy. Sprawdź!