Elektronik

Sedulus Sp. z o.o.

Monachium

2016-09-19

Firma SEDULUS Sp. z o.o. oferuje innowacyjną, ciekawą i pełną wyzwań pracę, gwarantuje kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Dla naszego niemieckiego klienta aktualnie poszukujemy elektryk / elektronik do międzynarodowego koncernu w Niemczech.

Elektronik

Miejsce pracy: Monachium

Obowiązki:

- 35 godzin tygodniowo,
- praca od pn do pt - gotowość do pracy w soboty,
- produkcja, naprawa elektrycznych podzespołów, montaż i instalacja w pojeździe

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- punktualność,
- odpowiedzialny stosunek do pracy,
- mile widziane osoby z własnym mieszkaniem,

Oferujemy:

- możliwość doskonalenia zawodowego,
- bardzo dobre warunki pracy – adekwatne do prezentowanych umiejętności,
- praca w systemie 1 zmianowym,
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
- możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie),
!nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy!

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się przez e-mail, telefon lub bezpośrednio w naszym biurze w Opolu lub Rzeszowie:

Sedulus Sp. z o.o., ul. Ozimska 48/19, Opole

lub

Sedulus Sp. z o.o., ul. Krakowska 7, Rzeszów

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:

608-554-697, 609-728-321, 793-210-674, 886-697-206

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!