MONTER OPON

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Hergatz, Sonthofen, Ravensburg, Fussen, Lindau, Kempten, Immenstadt

2016-09-20

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER OPON

Miejsce pracy: (do wyboru): Hergatz, Sonthofen, Ravensburg, Fussen, Lindau, Kempten, Immenstadt. BAWARIA, NIEMCY

Możliwość szybkiego zarobienia pieniędzy !!! W ciągu 4 - 7 tyg. nawet 5000 - 8000 zł !!!

Obowiązki:

- serwis i wymiana opon

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

- doświadczenie na w/w stanowisku – wymóg konieczny,

- dyspozycyjność do wyjazdu od 26.09.2016 lub 04.10.2016.

Warunki zatrudnienia:

- niemiecka umowa o pracę,

- zatrudnienie na okres 4-7 tygodni,

- wynagrodzenie: 9,50 € brutto/h + dieta 16,00 € za dzień KALENDARZOWY (na poczet zakwaterowania),

- wsparcie w pierwszych dniach pracy,

- przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim,

- przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 25.09.2016 r. na adres mailowy APLIKUJ

Nr tel. do kontaktu: 533 397 200

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!