Kierownik biura w szkole językowej

Szkoła językowa The Palms

Warszawa

2016-09-19

Szkoła językowa The Palms poszukuje osoby, która sprawnie i z uśmiechem na twarzy otoczy opieką naszych klientów i lektorów pracujacych w szkole w zakresie organizacji i realizacji zajęć językowych. Jeśli jesteś dobrze zorganizowana i dokładna, lubisz pracę biurową i chcesz pracować w młodym i nowoczesnym środowisku, to może ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów/ Ursynów

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należy obsługa klientów i lektorów, prezentowanie usług firmy, udzielanie informacji i prace administracyjne związane z procesem realizacji zajęć językowych - w tym: prowadzenie korespondencji z klientami i lektorami, obsługa programu komputerowego do zarządzania planem zajęć, fakturowanie i raportowanie płatności oraz ścisła współpraca z zarządem firmy.

Wymagania:

- komunikatywność i dynamika w działaniu
- dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność
- budowanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami
- wykształcenie min. wyższe licencjackie (mile widziane osoby studiujące Zarządzanie/ Marketing/ Ekonomia/ Finanse)
- doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie zdecydowanym atutem
- dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę (godz. pracy od 11.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku)
- pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
- profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w kursach grupowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!