Doradca Klienta KRAKÓW

PGF

Kraków

2016-09-23

Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. w Krakowie - spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCY KLIENTA

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań handlowych;

  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń;

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klientów na wyznaczonym rynku oraz jego rozwój;

  • Dbałość o zapewnienie jak najwyższego standardu obsługi klientów;

  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz pozyskiwanie nowych klientów;

  • Analiza efektywności współpracy z klientami;

    OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej

    albo w dużej firmie handlowej;

  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu;

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych;

  • Dyspozycyjności i zaangażowania;

  • Znajomości obsługi komputera;

  • Prawa jazdy kat. B (z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów)

    Miejsce pracy: Kraków i woj. małopolskie

    ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ

    NA ADRES E-mail: APLIKUJ

    Odpowiemy tylko na wybrane oferty

    Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz.U. 133/97 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75350 ofert pracy. Sprawdź!