Pracownik prefabrykacji

HR.pl

Belfast

2016-09-18

Region wykonywanej pracy: Irlandia Północna
Nr referencyjny: CAST/PREF

Zadania:

  • Praca na prefabrykacji elementów betonowych
  • Wykonywanie prac ciesielskich i stolarskich
  • Przygotowywanie szalunków / form
  • Betonowanie
  • Wykańczanie betonu (zacieranie, szlifowanie, itp.)
  • Praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli / stolarza
  • Doświadczenie w pracach betoniarskich
  • Umiejętność zacierania betonu (kosmetyka betonu)
  • Umiejętność szalowania i przygotowywania form na podstawie rysunku
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!
  • Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na brytyjskich warunkach (umowa podpisywana przed wyjazdem)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
  • Opieka polskiego koordynatora podczas pobytu w UK, odbiór z lotniska, pomoc z formalnościami za granicą (w bankach, urzędach)

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV  na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102839 ofert pracy. Sprawdź!