Technik nadzoru - kontrola jakości

HR.pl

Żyrardów

2016-09-18

Zadania:

  • Nadzorowanie procesu kontroli jakości
  • Ocenianie jakości wykonanych elementów sprzętu elektronicznego
  • Sprawdzanie komponentów pod kątem zgodności z normami
  • Odbieranie wyników kontroli i raportów dot. usterek o pracowników
  • Raportowanie wyników kontroli klientom
  • Uzupełnianie dokumentacji kontrolnej
  • Praca w delegacjach (na terenie Polski)

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy przy kontroli jakości będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność (częsta praca w delegacjach)
  • Dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dobra znajomość programu Excell
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Intensywne szkolenie wprowadzające
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie – za pełną dyspozycyjność
  • Elastyczny czas pracy  (zmienny wymiar czasu pracy)
  • Płatny urlop
  • Darmowe zakwaterowanie w delegacji zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila TECH/PL na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!