Pracownik tymczasowy (dział kontroli jakości)

HR.pl

Mława

2016-09-18

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Elastyczny czas pracy – dostosowany do możliwości (zmienny wymiar czasu pracy)
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Darmowe zakwaterowanie w delegacji zapewnione przez pracodawcę
  • Możliwość podjęcia pracy w: Mławie, Żyrardowie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Biskupicach Podgórnych

Zadania:

  • Po przeszkoleniu - ocenianie jakości wykonanych komponentów
  • Raportowanie wyników kontroli
  • Zgłaszanie usterek do technika nadzoru

Wymagania:

  • Mile widziane osoby uczące się (w trybie zaocznym) lub bezrobotne
  • Dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • Zdolności manualne i dokładność
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Chęć podjęcia pracy tymczasowej
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila TYM/PL na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100205 ofert pracy. Sprawdź!