Segregowanie odzieży

SAVOIR Group

Poznań

2016-09-18

POZNAŃ Galeria Malta – PRACA DODATKOWA PRZY SEGREGACJI ODZIEŻY

SAVOIR Group Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do segregacji, metkowania i przygotowania odzieży do wyłożenia w sklepie odzieżowym.

Opis pracy:

Praca dwa raz w tygodniu w godzinach porannych w każdy poniedziałek i piątek miesiąca
Istnieje również możliwość pracy w pojedyncze dni.

GALERIA MALTA
Maltańska 1, 61-131 Poznań
Praca w poniedziałki i piątki, w godzinach 6:00-8:00

Zadania:
- segregacja odzieży
- metkowanie odzieży
- przygotowanie odzieży do wyłożenia w sklepie

Wymagania:

- pełnoletność
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność

Oferujemy:

- umowa zlecenie/dzieło
- możliwość nawiązania stałej/długookresowej współpracy
- możliwość awansu na stanowisko pracownika funkcyjnego

Wynagrodzenie– 24 zł/ 2 godz. wejście
Średnia wysokość wypłaty za 8 wejść (1 miesiąc) – 192 zł
Stawka godzinowa 12 zł netto/h
Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV lub o wysłanie zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail oraz nazwą galerii: MALTA sms’em pod nr 695 - pokaż numer telefonu -
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).”