Pielęgniarka

EuroJob24

Hamburg

2016-09-18

 Firma EuroJob24-Group aktualnie poszukuje dla jednego z naszych klientów w Niemczech kandydatów na stanowisko ELEKTRYK

Miejsce pracy: Riegel (200 km od Stuttgartu)

Zadania:

  • rozprowadzanie elektryki w samochodach ciężarowych.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • uprawnienia i certyfikaty,
  • wieloletnie doświadczenie jako elektryk,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy za granicą,
  • umiejętność pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa – 11,23 + dieta dzienna - 24 euro),
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Jeśli spełniasz ww. wymagania i jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoją aplikację na adres w tytule wpisując : "Elektryk/ Niemcy"

APLIKUJAPLIKUJ">.pl

Numer kontaktowy: 669 150 630

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Eurojob24 Sp.z o.o. danych osobowych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".