Pracownik Konwoju

Solid Security Sp. z o.o.

Szczecin

2016-09-18

Znana firma z branży ochroniarskiej, działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat, poszukuje Kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
- Prowadzenie pojazdu służbowego
- Prowadzenie dokumentacji konwojowej
- Ustalanie bezpiecznej trasy przejazdu

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B
- Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
- Pozwolenie na broń
- Aktualne badania lekarskie
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Pracę w systemie zmianowym w firmie o ugruntowanej pozycji
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne zatrudnienie
- Umundurowanie
- Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 601-967-772 lub o wysłanie CV na adres: APLIKUJ Zapraszamy również do siedziby firmy przy ul. Łyskowskiego 18 w Szczecinie.

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 97854 ofert pracy. Sprawdź!